• Cukrzyca archiwum ›› NAJPOPULARNIEJSZE W TYM MIESIĄCU
    2014-08-01 09:24:14
    W niniejszym artykule publikujemy broszurę poświęconą hipoglikemii (niedocukrzeniu). Jest to sytuacja,która może się zdarzyć każdemu pacjentowi leczonemu z powodu cukrzycy.
    Szczególnie istotna jest umiejętność rozpoznawania objawów nadchodzącej hipoglikemii i wczesnego reagowania w takiej sytuacji. Dlatego nieco obszerniej opisano objawy hipoglikemii oraz sposoby postępowania w przypadku jej wystąpienia. Zamieszczono także wskazówki przydatne bliskim oraz osobom z otoczenia, dzięki którym będą potrafili udzielić pomocy w przypadku wystąpienia ciężkiej hipoglikemii.

Materiał udostępniony dzięki uprzejmości Sanofi-Aventis Spółki z o.o. z siedzibą w Warszawie.
    Prawa autorskie do niniejszego materiału należą do Sanofi-Aventis Spółki z o.o.
    Kopiowanie oraz dalsza dystrybucja wymaga zgody posiadacza praw autorskich.