Partnerzy Szkoły Cukrzycy     PSD Nasze oddziały Kontakt
"Chorzy na cukrzycę wiedzący najwięcej żyją najdłużej" (prof. Joslin)
 • Strona główna
 • Wiadomości
 • Rada Naukowa
 • Cukrzyca
 • Żyć z cukrzycą
 • Media o nas
 • Kontakt
 • Żyć z cukrzycą archiwum ›› NAJPOPULARNIEJSZE W TYM MIESIĄCU
  2015-11-20 11:32:10
  600 biegaczy, ponad 1460 przebiegniętych kilometrów i 11000 zł przekazanych na rzecz Fundacji Diabeciaki i Poradni Diabetologicznej w Instytucie Matki i Dziecka. Tak wyglądał II Wielki Nocny Bieg PoZdro!, który w XXIV Światowy Dzień Cukrzycy odbył się w sercu Warszawy, na Placu Defilad.
  Przez 24 minuty żółta i błękitna drużyny fanów sportu i dobrej zabawy przebiegły wspólnie ponad 1460 km. 11000 zł z opłat wpisowych zostało równo podzielone między Fundację Diabeciaki oraz Poradnię Diabetologiczną w Instytucie Matki i Dziecka. Dzięki uprzejmości Fundacji Europejska Klinika Cukrzycy, w obecnym na wydarzeniu Diabetobusie 80 osób sprawdziło bezpłatnie swój stan zdrowia.

  W II Wielkim Nocnym Biegu PoZdro! wzięło udział 600 biegaczy, w tym gwiazdy sportu i ambasadorzy Programu PoZdro! – Marcin Kosiński i Małgorzata Zabrocka. Nie zabrakło także gwiazd ekranu – do wydarzenia dołączył aktor Rafał Zawierucha. Przez 24 minuty Plac Defilad mienił się fluo-farbkami, którymi wymalowani byli uczestnicy biegu oraz ich fantazyjnymi strojami. Cała impreza odbyła się w systemie Silent Disco. Dodatkowo, każdy biegacz mógł zrobić sobie zdjęcie w foto-namiocie oraz otrzymał pakiet startowy z koszulkami Programu PoZdro! Podczas samego Biegu, na niebiesko zabłysł Pałac Kultury i Nauki – cała Warszawa pokazała wsparcie dla osób chorych na cukrzycę.

  Źródło: www.po-zdro.pl
  Szkoła Cukrzycy Al. Niepodległości 16 pok. 10, Telefon/fax: (068) 325 72 97, Zielona Góra 65-048 © Szkoła Cukrzycy - wszelkie prawa zastrzeżone
  Strona główna
  Wiadomości
  Rada Naukowa
  Patronat
  Cukrzyca
  Żyć z cukrzycą
  Kontakt
  Polityka prywatnoœci oraz klauzule informacyjne
  Polityka-cookies

  projekt i realizacja www.e-Partner.pl