• archiwum ›› NAJPOPULARNIEJSZE W TYM MIESIĄCU
    2014-12-09 09:47:17
    W Tarnogrodzkiej Szkole Cukrzycy dnia 4 grudnia 2014 roku odbyło się spotkanie edukacyjne. Była to kolejna odsłona podnoszenia świadomości cukrzyków zorganizowana przez Stowarzyszenie Diabetyków z Tarnogrodu.
    Wykład przygotowany przez Porozumienie Zielonogórskie Lekarzy pt: "Leczenie cukrzycy - dla kogo leki doustne", poprowadziła dr Jolanta Mazurek z Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska w Tarnogrodzie.

Po wykładzie dr Roman Cichocki poinformował zebranych, że Porozumienie Zielonogórskie Lekarzy w dniach 6 i 7 grudnia organizuje w Łodzi spotkanie dla lekarzy którzy prowadzą wykłady w Szkołach Cukrzycy w celu przekazania i pozyskania materiałów edukacyjnych przygotowanych przez Porozumienie Zielonogórskie Lekarzy. Na to spotkanie do Łodzi jedzie dr Jolanta Mazurek i dr Roman Cichocki. Ci co uczestniczyli na obchodach w tamtym lub w tym roku mogli zobaczyć na jakim poziomie są to przygotowane wykłady. Chorzy na cukrzycę i nie tylko bardzo pozytywnie wypowiadają się na ten temat.

Następne spotkanie odbędzie się już 8 stycznia 2015 roku o godz. 15:00, a wykład poprowadzi dr Grażyna Klenk - Jarząbek. Spotkanie odbędzie się w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury, na które już dzisiaj zapraszamy.

Źródło: bilgoraj.com.pl