2010-09-26 18:02:36
    Szanowni Państwo !

Pragniemy serdecznie podziękować za możliwość spotkania się z Państwem na pierwszym z cyklu szkoleń w ramach programu "Szkoła Cukrzycy".
    Aktywny Państwa udział w tym interaktywnym szkoleniu od pierwszego do ostatniego wykładu wywarł wrażenie nie tylko na organizatorach ale również na członkach Rady Naukowej, zaproszonych gościach i wykładowcach. Wyrażamy nadzieję, że szkolenie spełniło również Państwa oczekiwania i pozwoliło na zapoznanie się z programem. Szkolenie to zaowocowało przystąpieniem już 100 praktyk do programu "Szkoła Cukrzycy". Jesteśmy zadowoleni z możliwości współpracy z tak wieloma partnerami. Wierzymy, że realizacja naszych wspólnych zamierzeń przyczyni się do dalszego rozwoju programu "Szkoła Cukrzycy" oraz będzie źródłem satysfakcji zarówno dla Państwa jak i wszystkich pacjentów.
    Informacje praktyczne dotyczące programu "Szkoła Cukrzycy"

Po zebraniu wszystkich uwag i naniesieniu ostatnich poprawek do materiałów zostały one skierowane do wydawnictwa. Przewidywany cykl drukarski i przygotowania zestawów edukacyjnych pozwala nam przedstawić następujący harmonogram przekazywaniu materiałów do lekarzy uczestniczących w programie "Szkoła Cukrzycy" :
    1.Plakaty w formacie A2 w ilości 10 sztuk do każdej "Szkoły Cukrzycy"- do końca września.
    2.Segregatory zawierające:
    - płytę z prezentacjami
    - karty uczestnictwa – po 50 na każdą "Szkołę Cukrzycy"
    - komplet 9 zestawów streszczeń – po 50 z każdego tematu spotkania
    - komplet 9 zestawów testów - po 50 z każdego tematu
    - kupony uczestnictwa (kolejne literki) – po 50 na każde spotkanie

do 10 października 2010.

Z harmonogramu wynika, że pierwsze spotkania w programie "Szkoła Cukrzycy" można planować najwcześniej po 10 października.

Czas ten proponujemy wykorzystać na:
    - zachęcanie pacjentów i ich rodzin do uczestnictwa w spotkaniach (pieczątka i lista osób zaproszonych)
    - zaproszenie do współpracy samorządy lokalne i inne instytucje i organizacje
    - uzgodnienie miejsca i harmonogramu spotkań
    - przygotowanie treści do umieszczenia na plakatach (z wykorzystaniem wzoru plakatu dostarczonego w trakcie szkolenia)

Materiały, jakie otrzymacie Państwo będą standardowo przygotowane do prowadzenia "Szkoły Cukrzycy" dla 50 słuchaczy. Jeżeli w prowadzonej "Szkole" spodziewacie się Państwo większej ilości osób to oczywiście jest to możliwe.

W takiej sytuacji prosimy zgłosić ten faktu do Biura PZ co umożliwi dostarczenie odpowiedniej ilości materiałów.
    Przypominamy, że wszelkie materiały niezbędne do prowadzenia "Szkoły Cukrzycy" zostaną dostarczone na adres wskazany przez Państwo., a my będziemy się kontaktować z Państwem na bieżąco przekazując wszelkie niezbędne informacje, jak również służyć swoją pomocą.

Prezes Jacek Krajewski
    V-ce Prezes Wojciech Pacholicki